Leave Confirm (1.1.8) - en to sk translation catalogue (8 entries)

en: Status
sk: Stav

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Enable
sk: Povoliť

en: Disable
sk: Vypnúť

en: Disabled
sk: Zakázané

en: Enabled
sk: Povolené

en: Form ID
sk: ID formulára

en: About
sk: Informácie o
