Leave Confirm (1.1.8) - en to sv translation catalogue (7 entries)

en: Delete
sv: Radera

en: Enable
sv: Aktivera

en: Disable
sv: Inaktivera

en: Disabled
sv: Ej aktiverad

en: Enabled
sv: Aktiverad

en: Form ID
sv: ID för formulär

en: About
sv: Om
