Leave Confirm (1.1.9) - en to ast translation catalogue (6 entries)

en: Status
ast: Estáu

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Enable
ast: Activar

en: Disable
ast: Desactivar

en: Disabled
ast: Desactiváu

en: Enabled
ast: Activáu
