Leave Confirm (1.1.9) - en to da translation catalogue (8 entries)

en: Delete
da: Slet

en: Enable
da: Aktivér

en: Disable
da: Deaktivér

en: Disabled
da: Deaktiveret

en: Enabled
da: Aktiveret

en: Form ID
da: Formular ID

en: About
da: Om

en: Also works with the base form ID.
da: Virker også med den grundlæggende formular-ID.
