Leave Confirm (1.1.9) - en to eo translation catalogue (5 entries)

en: Status
eo: Stato

en: Delete
eo: Forigu

en: Disabled
eo: Malŝaltita

en: Enabled
eo: Ŝaltita

en: Form ID
eo: Formularo ID
