Leave Confirm (1.1.9) - en to fa translation catalogue (8 entries)

en: Status
fa: وضعیت

en: Delete
fa: حذف

en: Enable
fa: فعال

en: Disable
fa: غیرفعال

en: Disabled
fa: غیرفعال

en: Enabled
fa: فعال

en: Form ID
fa: شناسه‌ی فرم

en: About
fa: درباره
