Leave Confirm (1.1.9) - en to fi translation catalogue (7 entries)

en: Status
fi: Tila

en: Delete
fi: Poista

en: Enable
fi: Ota käyttöön

en: Disable
fi: Poista käytöstä

en: Disabled
fi: Ei käytössä

en: Enabled
fi: Käytössä

en: About
fi: Tietoja
