Leave Confirm (1.1.9) - en to gl translation catalogue (8 entries)

en: Status
gl: Estado

en: Delete
gl: Borrar

en: Enable
gl: Activar

en: Disable
gl: Desactivar

en: Disabled
gl: Desactivado

en: Enabled
gl: Activado

en: Form ID
gl: ID do formulario

en: About
gl: Información
