Leave Confirm (1.1.9) - en to ku translation catalogue (7 entries)

en: Status
ku: ڕەوش

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Enable
ku: چالاککردن

en: Disable
ku: کوژاوە

en: Disabled
ku: کوژاوەتەوە

en: Enabled
ku: چالاکە

en: About
ku: دەربارە
