Leave Confirm (1.1.9) - en to ms translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ms: Padam

en: Enable
ms: Bolehkan

en: Disable
ms: Dinyahbolehkan

en: Disabled
ms: Dinyahbolehkan

en: Enabled
ms: Dibolehkan

en: About
ms: Perihal
