Leave Confirm (1.1.9) - en to ru translation catalogue (8 entries)

en: Status
ru: Статус

en: Delete
ru: Удалить

en: Enable
ru: Включить

en: Disable
ru: Отключить

en: Disabled
ru: Отключено

en: Enabled
ru: Включено

en: Form ID
ru: ID формы

en: About
ru: Информация
