Leave Confirm (1.1.9) - en to uk translation catalogue (9 entries)

en: Status
uk: Стан

en: Delete
uk: Видалити

en: Enable
uk: Увімкнути

en: Disable
uk: Вимкнути

en: Disabled
uk: Вимкнено

en: Enabled
uk: Увімкнено

en: Form ID
uk: ID форми

en: About
uk: Про модуль

en: Also works with the base form ID.
uk: Також працює з основним ідентифікатором форми.
