Leave Confirm (1.1.1) - en to az translation catalogue (8 entries)

en: Status
az: Vəziyyət

en: Delete
az: Sil

en: Enable
az: Qoşulub

en: Disable
az: Söndürülüb

en: Disabled
az: Söndürülüb

en: Enabled
az: Qoşulub

en: Form ID
az: Forma İD-si

en: About
az: Haqqında
