Leave Confirm (1.1.3) - en to he translation catalogue (8 entries)

en: Status
he: סטטוס

en: Delete
he: מחיקה

en: Enable
he: הפעלה

en: Disable
he: השבתה

en: Disabled
he: מושבת

en: Enabled
he: מופעל

en: Form ID
he: מזהה טופס

en: About
he: אודות
