Leave Confirm (1.1.3) - en to pt translation catalogue (8 entries)

en: Delete
pt: Apagar

en: Enable
pt: Habilitar

en: Disable
pt: Desabilitar

en: Disabled
pt: Desativado

en: Enabled
pt: Habilitado

en: Form ID
pt: ID do formulário

en: About
pt: Sobre

en: Also works with the base form ID.
pt: Também funciona com o ID de formulário base.
