Leave Confirm (1.1.3) - en to ro translation catalogue (8 entries)

en: Status
ro: Stare

en: Delete
ro: Șterge

en: Enable
ro: Activare

en: Disable
ro: Dezactivare

en: Disabled
ro: Dezactivat

en: Enabled
ro: Activat

en: Form ID
ro: ID-ul formularului

en: About
ro: Despre
