Leave Confirm (1.1.9) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Status
ta: நிலை

en: Delete
ta: நீக்குக

en: Disable
ta: செயலற்றதாக்குக

en: Disabled
ta: செயலற்றதாக்கப்பட்டது

en: Enabled
ta: இயலுமைப்படுத்தப்பட்டது
