Leave Confirm (1.1.3) - en to ug translation catalogue (7 entries)

en: Status
ug: ھالەت

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Enable
ug: ئېچىش

en: Disable
ug: تاقاش

en: Disabled
ug: تاقالدى

en: Enabled
ug: ئىناۋەتلىك

en: About
ug: ھەققىدە
