Legal (2.0.0) - en to et translation catalogue (35 entries)

en: Content
et: Sisu

en: Confirm
et: Kinnita

en: Language
et: Keel

en: Version
et: Versioon

en: Login
et: Sisselogimine

en: Date
et: Kuupäev

en: Reset
et: Tühista

en: Name
et: Nimi

en: Label
et: Nimetus

en: Changes
et: Muudatused

en: Preview
et: Eelvaade

en: Format
et: Vorming

en: User
et: Kasutaja

en: Configure
et: Seadistus

en: User ID
et: Kasutaja ID

en: Created
et: Loodud

en: Page
et: Lehekülg

en: Desc
et: Kahanev

en: Session closed for %name.
et: Kasutaja %name seanss on lõpetatud.

en: Sort by
et: Sorteerimise alus

en: English
et: Inglise keel

en: Languages
et: Keeled

en: Revision
et: Redaktsioon

en: ‹ Previous
et: ‹ Eelmine

en: Next ›
et: Järgmine ›

en: Apply
et: Rakenda

en: Language code
et: Keele kood

en: Offset
et: Nihe

en: Items per page
et: Kirjeid lehel

en: - All -
et: - Kõik -

en: « First
et: « Esimene

en: Last »
et: Viimane »

en: You have just used your one-time login link. It is no longer necessary to use this link to log in. Please change your password.
et: Sa kasutasid ühekordseks sisselogimiseks mõeldud viidet. Sisselogimiseks ei ole vaja seda viidet enam kasutada. Palun muuda oma parool.

en: Asc
et: Kasvav

en: Master
et: Peamine
