Legal (2.0.0) - en to ht translation catalogue (14 entries)

en: Language
ht: Lang

en: Date
ht: Dat

en: Name
ht: Non

en: User
ht: Itilizatè

en: Page
ht: Paj

en: Desc
ht: Des

en: Languages
ht: Lang

en: ‹ Previous
ht: ‹ Presedan

en: Next ›
ht: Swivan ›

en: Apply
ht: Aplike

en: Language code
ht: Kòd lang lan

en: Items per page
ht: Eleman pou chak paj

en: - All -
ht: - Tout -

en: Asc
ht: Mont
