Legal (2.0.0) - en to mg translation catalogue (5 entries)

en: Content
mg: Lahatsoratra

en: Confirm
mg: Ankatoavina

en: Language
mg: Teny

en: User
mg: Mpampiasa

en: English
mg: Anglisy
