Legal (2.0.0) - en to cy translation catalogue (24 entries)

en: Content
cy: Cynnwys

en: Confirm
cy: Cadarnhau

en: Language
cy: Iaith

en: Version
cy: Fersiwn

en: Login
cy: Mewngofnodi

en: Date
cy: Dyddiad

en: Reset
cy: Ailosod

en: Name
cy: Enw

en: Preview
cy: Rhagolwg

en: Format
cy: Fformat

en: User
cy: Defnyddiwr

en: Configure
cy: Ffurfweddu

en: Created
cy: Wedi ei greu

en: Page
cy: Tudalen

en: New window
cy: Ffenestr newydd

en: Session closed for %name.
cy: Mae'r sesiwn wedi ei gau i %name.

en: Sort by
cy: Dosbarthu drwy

en: English
cy: Saesneg

en: Languages
cy: Ieithoedd

en: Revision
cy: Diwygiad

en: Apply
cy: Ceisio

en: Language code
cy: Côd yr iaith

en: Offset
cy: Ongli

en: Items per page
cy: Eitemau pob tudalen
