Legal (2.0.0) - en to he translation catalogue (35 entries)

en: Content
he: תוכן

en: Confirm
he: אישור

en: Language
he: שפה

en: Version
he: גירסה

en: Login
he: כניסה

en: Date
he: תאריך

en: Reset
he: איתחול

en: Name
he: שם

en: Label
he: תווית

en: Preview
he: תצוגה מקדימה

en: Format
he: פורמט

en: User
he: משתמש

en: Configure
he: הגדרות

en: User ID
he: מזהה משתמש

en: Created
he: נוצר

en: Page
he: דף

en: Desc
he: יורד

en: Session closed for %name.
he: יציאה מהמערכת: %name.

en: Sort by
he: מיון לפי

en: English
he: אנגלית

en: Extras
he: תוספות

en: Accepted
he: התקבלו

en: Languages
he: שפות

en: Revision
he: גרסה

en: ‹ Previous
he: ‹ הקודם

en: Next ›
he: הבא ›

en: Apply
he: החל

en: Language code
he: קוד השפה

en: Offset
he: היסט

en: Items per page
he: פריטים לעמוד

en: - All -
he: - הכל -

en: « First
he: « הראשון

en: Last »
he: העמוד האחרון »

en: Asc
he: סדר עולה

en: Master
he: מאסטר
