Legal (2.0.0) - en to km translation catalogue (21 entries)

en: Content
km: មាតិកា

en: Confirm
km: អះអាង

en: Language
km: ភាសា

en: Version
km: កំណែ

en: Date
km: កាលបរិច្ឆេទ

en: Reset
km: កំណត់​ឡើង​វិញ

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Label
km: ស្លាក

en: Preview
km: មើល​ជា​មុន

en: Format
km: ទ្រង់​ទ្រាយ

en: User
km: អ្នក​ប្រើ

en: Configure
km: កំណត់​រចនាសម្ព័ន្ធ

en: User ID
km: លេខ​សម្គាល់​អ្នក​ប្រើ

en: Created
km: បាន​បង្កើត

en: Page
km: ទំព័រ

en: Session closed for %name.
km: បាន​បិទ​សម័យ​សម្រាប់ %name ។

en: English
km: អង់គ្លេស

en: Languages
km: ភាសា

en: Revision
km: ការ​ពិនិត្យ​ឡើង​វិញ

en: Language code
km: កូដ​ភាសា

en: You have just used your one-time login link. It is no longer necessary to use this link to log in. Please change your password.
km: អ្នក​ទើប​តែ​បាន​ប្រើ​តំណ​ចូល​ម្តង​របស់​អ្នក​ ។ វា​លែង​ចាំ​បាច់​ទៀត​ហើយ​ក្នុង​ការ​ចូល​ដោយ​ប្រើ​តំណ​នេះ​ ។ សូម​ផ្លាស់​ប្តូរ​ពាក្យ​សម្ងាត់​របស់​អ្នក​ ។
