Legal (2.0.0) - en to sq translation catalogue (17 entries)

en: Content
sq: Përmbajtja

en: Confirm
sq: Konfirmo

en: Language
sq: Gjuha

en: Version
sq: Versioni

en: Date
sq: Data

en: Reset
sq: Rifillo

en: Name
sq: Emri

en: Preview
sq: Shikoje

en: User
sq: Përdoruesi

en: Configure
sq: Konfigurimi

en: Created
sq: Krijuar

en: Page
sq: Faqe

en: Session closed for %name.
sq: U mbyll seanca për %name.

en: English
sq: Anglisht

en: Languages
sq: Gjuhët

en: Revision
sq: Revizioni

en: Language code
sq: Kodi i gjuhës
