Legal (2.0.0) - en to ta translation catalogue (9 entries)

en: Confirm
ta: உறுதிப்படுத்துக

en: Language
ta: மொழி

en: Date
ta: திகதி

en: Reset
ta: மீளமைக்க

en: Name
ta: பெயர்

en: Preview
ta: முன்னோக்கு

en: User
ta: பயனாளர்

en: Configure
ta: தகவமைக்குக

en: Page
ta: பக்கம்
