Legal (2.0.0) - en to ur translation catalogue (20 entries)

en: Content
ur: متن

en: Confirm
ur: تصدیق کریں

en: Language
ur: زبان

en: Version
ur: ورژن

en: Date
ur: تاریخ

en: Reset
ur: دوبارہ ترتیب دیں

en: Name
ur: نام

en: Label
ur: عنوان

en: Preview
ur: جائزہ

en: Format
ur: فارمیٹ

en: ID
ur: شناخت

en: User
ur: صارف

en: Configure
ur: ترتیب

en: Page
ur: صفحہ

en: Sort by
ur: کی طرف سے  کی گئی مرتب سازی

en: English
ur: انگریزی

en: Languages
ur: زبانیں

en: ‹ Previous
ur: › گزشتہ

en: Language code
ur: زبان کا کوڈ

en: « First
ur: » ابتدائی
