Legal (3.0.0) - en to jv translation catalogue (17 entries)

en: Content
jv: Konten

en: Confirm
jv: Konfirmasi

en: Language
jv: Basa

en: Version
jv: Versi

en: Date
jv: Tanggal

en: Label
jv: Judul

en: Preview
jv: Tudhuhnā

en: User
jv: Panganggo

en: Configure
jv: Konfigurasi

en: User ID
jv: ID panganggo

en: Created
jv: Digawé

en: Session closed for %name.
jv: Sési ditutup kanggo % name.

en: English
jv: Basa Inggris

en: Languages
jv: Bāsā-bāsā

en: Revision
jv: Perubahan

en: Language code
jv: Kode bāsā

en: You have just used your one-time login link. It is no longer necessary to use this link to log in. Please change your password.
jv: Sampéyan nembe nggunaknā pranala mlebu log mung sepisan kanggo. Pranala iki ora diperlokaké maneh mengkone. Mangga ngganti tembung sandhi sampéyan.
