Legal (3.0.0) - en to os translation catalogue (8 entries)

en: Content
os: Мидис

en: Confirm
os: Афтæ у

en: Language
os: Æвзаг

en: Version
os: Верси

en: Date
os: Датæ

en: Label
os: Нысан

en: Preview
os: Развæлгъау фенд

en: Format
os: Формат
