Legal (3.0.0) - en to sk translation catalogue (24 entries)

en: Content
sk: Obsah

en: Confirm
sk: Potvrdiť

en: Language
sk: Jazyk

en: Version
sk: Verzia

en: Login
sk: Prihlásiť sa

en: Date
sk: Dátum

en: Label
sk: Označenie

en: Changes
sk: Zmeny

en: Preview
sk: Náhľad

en: Link target
sk: Cieľ prepojenia

en: Format
sk: Formát

en: User
sk: Používateľ

en: Configure
sk: Konfigurovať

en: User ID
sk: ID používateľa

en: Created
sk: Vytvorené

en: New window
sk: Nové okno

en: Session closed for %name.
sk: Koniec session pre používateľa %name.

en: English
sk: Angličtina

en: Accepted
sk: Prijaté

en: Languages
sk: Jazyky

en: Revision
sk: Revízia

en: Language code
sk: Kód jazyka

en: Registration
sk: Registrácia

en: You have just used your one-time login link. It is no longer necessary to use this link to log in. Please change your password.
sk: Práve ste využili jednorazový odkaz na prihlásenie. Ďalej už nie je potrebné používať tento odkaz na prihlasovanie. Prosím, nastavte si nové heslo.
