Legal (3.0.0) - en to te translation catalogue (16 entries)

en: Content
te: సారము

en: Confirm
te: నిర్ధారించు

en: Language
te: భాష

en: Version
te: సంచిక

en: Login
te: ప్రవేశించుము

en: Date
te: తేదీ

en: Label
te: లేబుల్

en: Preview
te: మునుజూపు

en: Format
te: ఆకృతి

en: User
te: వాడుకరి

en: Configure
te: స్వరూపించు

en: User ID
te: వాడుకరి ID

en: Created
te: సృష్టితం

en: English
te: ఆంగ్లం

en: Languages
te: భాషలు

en: Language code
te: భాషా సంకేతం
