Legal (3.0.1) - en to af translation catalogue (15 entries)

en: Content
af: Inhoud

en: Confirm
af: Bevestig

en: Language
af: Taal

en: Version
af: Weergawe

en: Login
af: Gebruiker

en: Date
af: Datum

en: Preview
af: Voorskou

en: User
af: Gebruiker

en: Configure
af: Verstel

en: Created
af: Geskep

en: Session closed for %name.
af: Sessie toegemaak vir %name.

en: English
af: Engels

en: Languages
af: Tale

en: Revision
af: Weergawe

en: Language code
af: Taalkode
