Legal (3.0.1) - en to bg translation catalogue (18 entries)

en: Content
bg: Съдържание

en: Confirm
bg: Потвърди

en: Language
bg: Език

en: Version
bg: Версия

en: Date
bg: Дата

en: Label
bg: Заглавие

en: Preview
bg: Предварителен преглед

en: Format
bg: Формат

en: User
bg: Потребител

en: Configure
bg: Конфигурирай

en: User ID
bg: ID на Потребителя

en: Created
bg: Създадено

en: Session closed for %name.
bg: Сесията на %name е затворена.

en: English
bg: Английски

en: Accepted
bg: Приети

en: Languages
bg: Езици

en: Revision
bg: Редакция

en: Language code
bg: Код на език
