Legal (3.0.1) - en to kk translation catalogue (18 entries)

en: Content
kk: Контент

en: Confirm
kk: Растау

en: Language
kk: Тіл

en: Version
kk: Нұсқа

en: Date
kk: Датасы

en: Label
kk: Атауы

en: Preview
kk: Алдын-ала қарау

en: User
kk: Пайдаланушы

en: Configure
kk: Баптау

en: User ID
kk: Қолданушының ID

en: Created
kk: Құрылған

en: Session closed for %name.
kk: %name үшін сессия жабылды.

en: English
kk: Ағылшын

en: Languages
kk: Тілдер

en: Revision
kk: Ревизия

en: Language code
kk: Тілдің коды

en: Registration
kk: Тіркелу

en: You have just used your one-time login link. It is no longer necessary to use this link to log in. Please change your password.
kk: Сіз қазір ғана жүйеге бір рет кіретін батырманы қолданыңыз. Келесі рет оны қолдану керек емес. Құпиясөзіңізді өзгертуді ұмытпаңыз.
