Legal (3.0.1) - en to nl translation catalogue (64 entries)

en: Content
nl: Inhoud

en: Confirm
nl: Bevestigen

en: Language
nl: Taal

en: Version
nl: Versie

en: Login
nl: Inloggen

en: Date
nl: Datum

en: Reset
nl: Opnieuw instellen

en: Name
nl: Naam

en: Legal
nl: Juridisch

en: Display Terms and Conditions statement on the registration page.
nl: Geef de algemene voorwaarden weer op de registratiepagina.

en: Terms and Conditions
nl: Algemene voorwaarden

en: Terms and Conditions of Use
nl: Algemene gebruikersvoorwaarden

en: Terms & Conditions
nl: Algemene voorwaarden

en: <strong>Accept</strong> Terms & Conditions of Use
nl: <strong>Accepteer</strong> de algemene gebruikersvoorwaarden.

en: Your Terms & Conditions
nl: Persoonlijke voorwaarden

en: Display Style
nl: Weergavestijl

en: Scroll Box
nl: Schuifblok

en: Scroll Box (CSS)
nl: Schuifblok (CSS)

en: HTML Text
nl: HTML Tekst

en: Additional Checkboxes
nl: Extra keuzevakjes

en: Each field will be shown as a checkbox which the user must tick to register.
nl: Elk veld zal getoond worden als een keuzevakje die de gebruiker aan moet vinken om te registreren.

en: Explain Changes
nl: Verklaar de veranderingen

en: Explain what changes were made to the T&C since the last version. This will only be shown to users who accepted a previous version. Each line will automatically be shown as a bullet point.
nl: Leg uit welke aanpassingen gedaan zijn aan de algemene voorwaarden sinds de laatste versie. Dit wordt alleen getoond bij gebruikers die de vorige versie geaccepteerd hebben. Iedere regel zal automatisch getoond worden als een apart opsommingsteken.

en: Changes
nl: Wijzigingen

en: Preview
nl: Voorbeeldweergave

en: Terms & Conditions have been saved.
nl: Algemene voorwaarden zijn opgeslagen.

en: User ID cannot be identified.
nl: Gebruikers-ID kan niet geïdentificeerd worden.

en: Changes List
nl: Lijst met veranderingen

en: Changes to the Terms & Conditions since last accepted:
nl: Veranderingen aan de algemene voorwaarden sinds deze voor het laatst is geaccepteerd:

en: Link target
nl: Doel van de link

en: Format
nl: Opmaak

en: User
nl: Gebruiker

en: Configure
nl: Instellen

en: User ID
nl: Gebruikers-ID

en: Created
nl: Aangemaakt

en: Page
nl: Pagina

en: New window
nl: Nieuw venster

en: Desc
nl: Aflopend

en: Session closed for %name.
nl: Sessie gesloten voor %name.

en: Sort by
nl: Sorteren op

en: Date Added
nl: Datum toegevoegd

en: English
nl: Engels

en: Extras
nl: Extra's

en: Accepted
nl: Geaccepteerd

en: Languages
nl: Talen

en: Revision
nl: Revisie

en: ‹ Previous
nl: ‹ Vorige

en: Next ›
nl: Volgende ›

en: Apply
nl: Toepassen

en: Language code
nl: Taalcode

en: Page Link
nl: Pagina link

en: %name accepted T&C version %tc_id.
nl: %name heeft versie %tc_id van de algemene voorwaarden geaccepteerd.

en: Registration
nl: Inschrijving

en: Items per page
nl: Items per pagina

en: - All -
nl: - Alle -

en: « First
nl: « Eerste

en: Last »
nl: Laatste »

en: You have just used your one-time login link. It is no longer necessary to use this link to log in. Please change your password.
nl: U heeft zojuist de eenmalige login-link gebruikt. Het is niet langer nodig deze link te gebruiken om in te loggen. Verander nu uw wachtwoord.

en: Terms of use
nl: Gebruiksvoorwaarden

en: All users (new version)
nl: Alle gebruikers (nieuwe versie)

en: Language specific users (a revision)
nl: Taalspecifieke gebruikers (een revisie)

en: Ask To Re-accept
nl: Vraag om opnieuw te accepteren

en: Latest Version
nl: Laatste versie

en: Asc
nl: Oplopend
