Legal (3.0.2) - en to ar translation catalogue (31 entries)

en: Content
ar: المحتوى

en: Confirm
ar: تأكيد

en: Language
ar: اللغة

en: Version
ar: النسخة

en: Date
ar: التاريخ

en: Reset
ar: إعادة الضبط

en: Name
ar: الاسم

en: Label
ar: التسمية

en: Preview
ar: معاينة

en: Format
ar: التنسيق

en: ID
ar: المعرف ID

en: User
ar: المستخدم

en: Configure
ar: ضبط

en: User ID
ar: معرف المستخدم

en: Created
ar: الإنشاء

en: Page
ar: الصفحة

en: Desc
ar: تنازلي

en: Session closed for %name.
ar: انتهت جلسة %name.

en: Sort by
ar: الترتيب حسب

en: English
ar: إنجليزية

en: Languages
ar: اللغات

en: Revision
ar: مراجعة

en: ‹ Previous
ar: ‹ السابق

en: Next ›
ar: التالي ›

en: Apply
ar: تطبيق

en: Language code
ar: رمز اللغة

en: Offset
ar: الإزاحة

en: - All -
ar: - الكل -

en: UUID
ar: المعرف UUID

en: Asc
ar: تصاعدي

en: Master
ar: الرئيسي
