Legal (3.0.2) - en to be translation catalogue (23 entries)

en: Content
be: Змесціва

en: Confirm
be: Сьцьвярдзіць

en: Language
be: Мова

en: Version
be: Версія

en: Date
be: Дата

en: Reset
be: Скінуць

en: Name
be: Імя

en: Label
be: Подпіс

en: Preview
be: Перапрагледзець

en: Format
be: Фармат

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: User
be: Карыстальнік

en: Configure
be: Правіць

en: User ID
be: ID карыстальніка

en: Created
be: Створана

en: Page
be: Старонка

en: Session closed for %name.
be: %name: сэсыя зачыненая.

en: Sort by
be: Сартаваць па

en: English
be: Ангельская

en: Languages
be: Мовы

en: Revision
be: Версія

en: Apply
be: Ужыць

en: Language code
be: Код мовы
