Legal (3.0.2) - en to fil translation catalogue (12 entries)

en: Content
fil: Nilalaman

en: Confirm
fil: Kumpirmahin

en: Language
fil: Wika

en: Date
fil: Petsa

en: Reset
fil: Ibalik sa pamantayan

en: Name
fil: Pangalan

en: Preview
fil: Masdan muna

en: Configure
fil: Ayusin

en: Created
fil: Inilikha

en: Page
fil: Pahina

en: English
fil: Ingles

en: Languages
fil: Mga wika
