Legal (3.0.2) - en to ga translation catalogue (5 entries)

en: Language
ga: Teanga

en: Login
ga: Logáil isteach

en: Created
ga: Cruthaithe

en: English
ga: Béarla

en: Apply
ga: Cuir i bhfeidhm
