Legal (3.0.2) - en to gl translation catalogue (31 entries)

en: Content
gl: Contido

en: Confirm
gl: Confirmar

en: Language
gl: Idioma

en: Version
gl: Versión

en: Date
gl: Data

en: Reset
gl: Reiniciar

en: Name
gl: Nome

en: Label
gl: Etiqueta

en: Changes
gl: Cambios

en: Preview
gl: Vista previa

en: Format
gl: Formato

en: User
gl: Usuario/a

en: Configure
gl: Configurar

en: User ID
gl: ID de usuario/a

en: Created
gl: Creado

en: Page
gl: Páxina

en: New window
gl: Nova ventá

en: Session closed for %name.
gl: Sesión pechada para %name.

en: Sort by
gl: Ordenar por

en: English
gl: Inglés

en: Languages
gl: Idiomas

en: Revision
gl: Revisión

en: ‹ Previous
gl: ‹ Anterior

en: Next ›
gl: Seguinte ›

en: Apply
gl: Aplicar

en: Language code
gl: Código do idioma

en: Offset
gl: Desprazamento

en: Items per page
gl: Elementos por páxina

en: - All -
gl: - Todo -

en: « First
gl: « Primeira

en: Last »
gl: Última »
