Legal (3.0.2) - en to my translation catalogue (15 entries)

en: Content
my: အကြောင်းအရာ

en: Language
my: ဘာသာစကား

en: Login
my: ဝင်ရောက်ရန်

en: Date
my: ရက်စွဲ

en: Reset
my: မူလပုံစံအတိုင်းပြန်ထားရန်

en: Name
my: အမည်

en: Label
my: အညွန်း

en: Preview
my: အစမ်းကြည့်ရန်

en: Format
my: ပုံစံ

en: User
my: အသုံးပြုသူ

en: Page
my: စာမျက်နှာ

en: English
my: အင်္ဂလိပ်ဘာသာ (English)

en: Languages
my: ဘာသာစကားများ

en: Language code
my: ဘာသာစကားသင်္ကေတ

en: - All -
my: - အားလုံး -
