Legal (3.0.2) - en to ps translation catalogue (16 entries)

en: Content
ps: منځپانګه

en: Confirm
ps: تاييد

en: Language
ps: ژبه

en: Date
ps: نيټه

en: Name
ps: نوم

en: Preview
ps: مخليد

en: Format
ps: بڼه

en: ID
ps: پېژند

en: User
ps: غړی

en: Configure
ps: سازول

en: Page
ps: پاڼه

en: Sort by
ps: چاڼ پر

en: English
ps: انګرېزي

en: Revision
ps: بياكتون

en: Apply
ps: تطبيقول

en: - All -
ps: - ټول -
