Legal (3.0.2) - en to th translation catalogue (17 entries)

en: Confirm
th: ยืนยัน

en: Version
th: รุ่น

en: Login
th: เข้าสู่ระบบ

en: Date
th: วันที่

en: Terms and Conditions
th: ข้อตกลงการใช้งาน

en: Label
th: ป้ายชื่อ

en: Format
th: รูปแบบ

en: ID
th: ไอดี

en: Configure
th: ตั้งค่า

en: User ID
th: รหัสผู้ใช้

en: Created
th: สร้างเมื่อ

en: Session closed for %name.
th: เซสชั่นปิดสำหรับ %name.

en: Revision
th: รุ่น

en: ‹ Previous
th: ‹ previous

en: Next ›
th: next ›

en: « First
th: « first

en: Last »
th: last »
