Legal (3.0.2) - en to tr translation catalogue (41 entries)

en: Content
tr: İçerik

en: Confirm
tr: Onayla

en: Language
tr: Dil

en: Version
tr: Sürüm

en: Login
tr: Giriş

en: Date
tr: Tarih

en: Reset
tr: Sıfırla

en: Name
tr: İsim

en: Terms and Conditions
tr: Sözleşme Koşulları

en: Terms and Conditions of Use
tr: Sözleşme ve Kullanım Koşulları

en: <strong>Accept</strong> Terms & Conditions of Use
tr: Sözleşme ve Kullanım Koşullarını <strong>kabul et</strong>

en: Label
tr: Etiket

en: Changes
tr: Değişiklikler

en: Preview
tr: Ön izleme

en: Link target
tr: Bağlantı hedefi

en: Format
tr: Biçim

en: User
tr: Kullanıcı

en: Configure
tr: Yapılandır

en: User ID
tr: Kullanıcı ID

en: Created
tr: Oluşturulma

en: Page
tr: Sayfa

en: New window
tr: Yeni pencere

en: Desc
tr: Azalan

en: Session closed for %name.
tr: %name oturumu kapatıldı.

en: Sort by
tr: Sıralama anahtarı

en: English
tr: İngilizce

en: Accepted
tr: Kabul edilmiş

en: Languages
tr: Diller

en: Revision
tr: Sürüm

en: ‹ Previous
tr: ‹ Önceki

en: Next ›
tr: Sonraki ›

en: Apply
tr: Uygula

en: Language code
tr: Dil kodu

en: Offset
tr: Başlangıç değeri

en: Registration
tr: Kayıt

en: Items per page
tr: Sayfa başına öğe sayısı

en: - All -
tr: - Tümü -

en: « First
tr: « İlk

en: Last »
tr: Son »

en: Asc
tr: Artan

en: Master
tr: Ana (master)
