Legal (4.0.0-alpha1) - en to bn translation catalogue (14 entries)

en: Content
bn: কনটেন্ট

en: Confirm
bn: নিশ্চিত করুন

en: Language
bn: ভাষা

en: Version
bn: সংস্করণ

en: Date
bn: তারিখ

en: Name
bn: নাম

en: Preview
bn: প্রাক-প্রদর্শন

en: Format
bn: ফরম্যাট

en: User
bn: ব্যবহারকারী

en: Configure
bn: কনফিগার

en: User ID
bn: ব্যবহারকারীর আইডি

en: English
bn: ইংরেজী

en: Languages
bn: ভাষাসমূহ

en: Language code
bn: ভাষা কোড
