Legal (4.0.0-alpha1) - en to da translation catalogue (43 entries)

en: Content
da: Indhold

en: Confirm
da: Bekræft

en: Language
da: Sprog

en: Date
da: Dato

en: Reset
da: Gendan

en: Name
da: Navn

en: Terms and Conditions
da: Handelsbetingelser

en: Terms and Conditions of Use
da: Forretnings- og brugerbetingelser

en: Terms & Conditions
da: Forretningsbetingelser

en: <strong>Accept</strong> Terms & Conditions of Use
da: <strong>Acceptér</strong> forretnings- og brugerbetingelser

en: Your Terms & Conditions
da: Dine forretningsbetingelser

en: HTML Text
da: HTML tekst

en: Additional Checkboxes
da: Ekstra afkrydsningsfelter

en: Each field will be shown as a checkbox which the user must tick to register.
da: Hvert felt vises som et afkrydsningsfelt, som brugeren skal markere for at registrere sig.

en: Label
da: Etiket

en: Changes
da: Ændringer

en: Preview
da: Gennemse

en: Terms & Conditions have been saved.
da: Forretningsbetingelserne er blevet gemt.

en: User
da: Bruger

en: Configure
da: Konfigurér

en: User ID
da: Bruger ID

en: Created
da: Oprettet

en: Page
da: Side

en: New window
da: Nyt vindue

en: Desc
da: Faldende

en: Sort by
da: Sortér efter

en: English
da: Engelsk

en: Accepted
da: Accepteret

en: Languages
da: Sprog

en: Revision
da: Version

en: ‹ Previous
da: ‹ Forrige

en: Next ›
da: Næste ›

en: Apply
da: Udfør

en: Language code
da: Sprogkode

en: Offset
da: Forskydning

en: Registration
da: Tilmelding

en: Items per page
da: Antal elementer

en: - All -
da: - Alle -

en: « First
da: « Første

en: Last »
da: Sidste »

en: You have just used your one-time login link. It is no longer necessary to use this link to log in. Please change your password.
da: Du har netop brugt dit engangs-login-link. Det er ikke længere nødvendigt at bruge dette link til at logge ind. Skift venligst din adgangskode.

en: Terms of use
da: Betingelser

en: Asc
da: Stigende
