Legal (4.0.0-alpha1) - en to eu translation catalogue (31 entries)

en: Content
eu: Edukia

en: Confirm
eu: Baieztatu

en: Language
eu: Hizkuntza

en: Version
eu: Bertsioa

en: Date
eu: Data

en: Reset
eu: Garbitu

en: Name
eu: Izena

en: Label
eu: Etiketa

en: Preview
eu: Aurrebista

en: Format
eu: Formatua

en: ID
eu: IDa

en: User
eu: Erabiltzailea

en: Configure
eu: Konfiguratu

en: User ID
eu: Erabiltzaile IDa

en: Created
eu: Sortua

en: Page
eu: Orria

en: New window
eu: Leiho berrian

en: Desc
eu: Beheraka

en: English
eu: Ingelesa

en: Languages
eu: Hizkuntzak

en: Revision
eu: Berrikuspena

en: ‹ Previous
eu: ‹ Aurrekoak

en: Next ›
eu: Hurrengoak ›

en: Apply
eu: Ezarri

en: Language code
eu: Hizkuntza kodea

en: Offset
eu: Desplazamendua

en: Items per page
eu: Elementuak orriak

en: - All -
eu: - Dena -

en: « First
eu: « Lehenengoa

en: Last »
eu: Azkena »

en: Asc
eu: Goraka
