Legal (4.0.0-alpha1) - en to lv translation catalogue (30 entries)

en: Content
lv: Saturs

en: Confirm
lv: Apstiprināt

en: Language
lv: Valoda

en: Version
lv: Versija

en: Login
lv: Pieslēgties

en: Date
lv: Datums

en: Reset
lv: Attīrīt

en: Name
lv: Nosaukums

en: Label
lv: Etiķete

en: Changes
lv: Izmaiņas

en: Preview
lv: Priekšskatījums

en: Format
lv: Formāts

en: User
lv: Lietotājs

en: Configure
lv: Konfigurēt

en: User ID
lv: Lietotāja ID

en: Created
lv: Izveidots

en: Page
lv: Lapa

en: Desc
lv: Dilst.

en: Sort by
lv: Kārtot pēc

en: English
lv: Angļu

en: Languages
lv: Valodas

en: Revision
lv: Revīzija

en: ‹ Previous
lv: ‹ Iepriekšējais

en: Next ›
lv: Nākamais ›

en: Apply
lv: Apstiprināt

en: Language code
lv: Valodas kods

en: Offset
lv: Atkāpe

en: Items per page
lv: Vienumi vienā lapā

en: - All -
lv: - Visi -

en: You have just used your one-time login link. It is no longer necessary to use this link to log in. Please change your password.
lv: Jūs tikko izmantojāt savu vienreizējo autorizācijas saiti. Turpmāk šo saiti izmantot nav nepieciešams. Lūdzu nomainiet savu paroli.
