Legal (4.0.0-alpha1) - en to nn translation catalogue (20 entries)

en: Content
nn: Innhald

en: Confirm
nn: Stadfest

en: Language
nn: Språk

en: Version
nn: Versjon

en: Date
nn: Dato

en: Reset
nn: Sett til standard

en: Name
nn: Namn

en: Label
nn: Etikett

en: Preview
nn: Førehandsvis

en: User
nn: Brukar

en: Configure
nn: Konfigurer

en: Created
nn: Laga

en: Page
nn: Nettside

en: Sort by
nn: Sorter etter

en: English
nn: Engelsk

en: Languages
nn: Språk

en: Revision
nn: Utgåve

en: Apply
nn: Bruk

en: Language code
nn: Språkkode

en: - All -
nn: - Alle -
