Legal (4.0.0-alpha1) - en to se translation catalogue (11 entries)

en: Content
se: Sisdoallu

en: Language
se: Giella

en: Login
se: Logge sisa

en: Date
se: Dáhton

en: Name
se: Namma

en: Format
se: Formáhtta

en: User
se: Geavaheaddji

en: Created
se: Almmuhuvvon

en: Page
se: Siidu

en: Sort by
se: Sirre

en: Languages
se: Gielat
